plen + 48 41 357 56 16 Pn-Pt 07:00 - 15:00 biuro@eko-inz.pl ul. Przemysłowa 11, 28-400 Pińczów
plen + 48 41 357 56 16 Pn-Pt 07:00 - 15:00 biuro@eko-inz.pl ul. Przemysłowa 11, 28-400 Pińczów
Istniejemy
OD PONAD
25 LAT
Realizacje
W kraju
i na świecie
Zapytanie ofertowe

Oferta

Dzięki bogatemu wyposażeniu parku maszynowego jesteśmy w stanie podjąć się najbardziej wymagającym zadaniom produkcyjnym. Obróbka mechaniczna elementów stalowych, cięcie i wiercenie profili oraz blach przy użyciu najnowszych urządzeń technologicznych pozwala na zachowanie wysokiej jakości powstałego wyrobu. Urządzenia dźwigowe i wymiary hal produkcyjnych pozwalają na wykonywanie elementów gabarytowych. Posiadane walce, urządzenia spawalnicze, śruciarnia przelotowa i malarnia są dodatkowymi atutami, dzięki którym możemy przeprowadzić wszystkie procesy obróbki niezbędne do wykonania gotowego wyrobu w postaci konstrukcji stalowej.

W ciągu ostatnich lat dokonaliśmy zakupów inwestycyjnych w postaci linii technologicznej do cięcia i wiercenia profili, tokarki CNC oraz wypalarki plazmowej. Wszystkie inwestycje mają na celu zoptymalizowanie procesu produkcji i ograniczenie kosztów wytwarzania, aby w efekcie móc zaproponować naszym klientom konkurencyjne ceny.

3 hale produkcyjne

Posiadamy 3 hale produkcyjne o przestrzeniach roboczych:

  • 100m x 28m x 7,2m
    (suwnice i wysięgniki o udźwigu 5 i 10 ton)
  • 80m x 22m x 6,8m
    (suwnice i wysięgniki o udźwigu 3 i 5 ton)
  • 24m x 12m x 6m
    (suwnice i wysięgniki o udźwigu do 3 ton)

Malarnia

Malarnia o wymiarach:
30m x 12m x 6m

Śruciarnia

Śruciarnia przelotowa (szerokość max. 1,5 m) i komorowa (dla modułowych elementów gabarytowych)

Linia produkcyjna Voortman

Posiadamy linię technologiczną do cięcia oraz wiercenia otworów w profilach stalowych firmy Voortman. Dzięki pile V1250 i modułowi V630 jesteśmy w stanie w sposób zautomatyzowany jednocześnie ciąć belki w gotowe moduły oraz wiercić otwory zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Czujniki laserowe pozwalają na dokładny pomiar długości wytwarzanych belek, a pobór wierteł odbywa się automatycznie – redukując czas potrzebny na przezbrojenie stanowiska pracy.

Cięcie plazmą 3D

Posiadamy stół do cięcia CNC o wymiarach 12.000 x 3.000 mm z ruchomym supportem wyposażonym w głowicę 3D do cięcia plazmą oraz głowicę do cięcia acetylenowo-tlenowego. Dzięki najnowszej technologii zastosowanie hybrydowego źródła prądu o mocy 460 A jesteśmy w stanie zapewnić jakościowe cięcie z fazowaniem krawędzi blach o grubości do 40 mm (plazma), a nawet ponad 100 mm (cięcie gazowe). Dostawcą wyżej wymienionego urządzenia (model SHP460) i pełnego wyposażenia przecinarki plazmowej jest firma AJAN.

Walcarka

Posiadamy walcarkę do zwijania blach o grubościach nawet do 40 mm. W zależności od grubości materiału, promienia gięcia oraz długości cargi walcowanego płaszcza jesteśmy w stanie dostosować odpowiednie parametry walcowania w celu uzyskania zadowalającego efektu. W wypadku zapytań ofertowych i dostosowania naszych możliwości prosimy o kontakt indywidualny.

Tokarki

Posiadamy półautomatyczne tokarki konwencjonalne oraz tokarkę CNC, w tym jedną pozwalającą na toczenie elementów o średnicy nawet do 1800 mm i długości do 9600 mm.

Wyposażenie

Ponadto posiadamy prasy krawędziowe do zaginania i kształtowania blach, giętarki do rur oraz wiele półautomatów spawalniczych. Do celów prefabrykacji i montażu wykorzystujemy szereg urządzeń dźwigowych takich jak suwnice, słupowysięgniki, własny dźwig (25 ton) oraz wózki widłowe.

Możliwości

Naszymi głównymi atutami jest doświadczenie w produkcji wielkogabarytowych konstrukcji stalowych wykorzystywanych w technologii przemysłowej. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą specjalistów, a posiadane wyposażenie zakładu pozwala nam na realizacje najbardziej wymagających zleceń.

Personel

Kwalifikowany personel spawalniczy i montażowy oraz wsparcie technologiczne naszych inżynierów i kontrolerów jakości gwarantuje wykonanie na najwyższym poziomie.

Certyfikaty

Posiadamy szereg uprawnień jako kwalifikowany wykonawca konstrukcji stalowych w klasie EXC3 wg. EN 1090-2 włączając w to uprawnienia badań nieniszczących.

Technologia

Linia produkcyjna do cięcia i owiercania profili oraz przecinarka plazmowa CNC wyposażona w głowicę 3D, a także tokarki CNC są urządzeniami pozwalającymi nam na wykorzystanie najnowocześniejszych technologii w dziedzinie wytwarzania elementów stalowych.