plen + 48 41 357 56 16 Pn-Pt 07:00 - 15:00 biuro@eko-inz.pl ul. Przemysłowa 11, 28-400 Pińczów
plen + 48 41 357 56 16 Pn-Pt 07:00 - 15:00 biuro@eko-inz.pl ul. Przemysłowa 11, 28-400 Pińczów
Istniejemy
OD PONAD
25 LAT
Realizacje
W kraju
i na świecie
Zapytanie ofertowe

Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „EKO-INŻ” Misztal Spółka Jawna istnieje od 1992 roku. Swoją nazwę zawdzięcza profilowi działalności z początkowego okresu funkcjonowania – przemysł ochrony środowiska. Przez lata zakres działalności przedsiębiorstwa znacznie się powiększył włączając w swoje usługi nie tylko wykonanie konstrukcji stalowych i urządzeń technologicznych, ale również transport i montaż.

Obecnie firma zatrudnia ponad 150 pracowników, w których skład wchodzą kwalifikowani spawacze, ślusarze, tokarze, monterzy oraz doświadczona kadra inżynierska (m.in.: technolodzy i inżynierowie produkcji, spawalnictwa, kontroli jakości czy zabezpieczenia antykorozyjnego).

Firma realizuje inwestycje przemysłowe oraz remonty modernizacyjne dla przemysłu cementowego, gipsowego, wapienniczego oraz elektrociepłowni w kraju i poza jego granicami. Pozostając wiernymi swojej tradycji wciąż wytwarzamy ekologiczne prasy dla oczyszczalni ścieków i przemysłu papierniczego. EKO-INŻ z każdym kolejnym rokiem zwiększa udział swojej sprzedaży ze względu na eksport konstrukcji stalowych wśród klientów z innych krajów Unii Europejskiej i nie tylko.

Wyposażenie

Dzięki bogatemu wyposażeniu naszego zakładu w nowoczesne urządzenia CNC, półautomaty spawalnicze i urządzenia dźwigowe jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające wyroby stalowe.

Optymalizacja produkcji

Poprzez odpowiednie planowanie i optymalizację kosztów produkcji możemy zaproponować konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji.

Doświadczony personel

Dzięki wykwalifikowanej kadrze inżynierskiej i spawalniczej gwarantujemy wysoką jakość wykonanych usług zarówno w zakresie prefabrykacji jak i montażu konstrukcji stalowych.

Rozwój

W ciągu 25 lat istnienia firmy szczególną uwagę skupialiśmy na ustawicznym rozwoju zarówno naszego personelu jak i zdolności wytwórczych.

Celem naszej firmy jest ciągłe szkolenie i kwalifikowanie kadry inżynierskiej oraz pracowników produkcyjnych. Liczne certyfikaty i uprawnienia spawalnicze, a także certyfikaty personelu kontroli jakości w zakresie badań nieniszczących i antykorozji są tego dowodem.

Ponadto w ciągu ostatnich lat dokonaliśmy zakupów inwestycyjnych w postaci lini technologicznej do cięcia i wiercenia profili, tokarki CNC orazwypalarki plazmowej. Wszystkie te inwestycje mają na celu zoptymalizowanie procesu produkcji i ograniczenie kosztów wytwarzania, aby w efekcie móc zaproponować naszym klientom konkurencyjne ceny.

Personel

Kwalifikowany personel spawalniczy i montażowy oraz wsparcie technologiczne naszych inżynierów i kontrolerów jakości gwarantuje wykonanie na najwyższym poziomie.

Certyfikaty

Posiadamy szereg uprawnień jako kwalifikowany wykonawca konstrukcji stalowych w klasie EXC3 wg. EN 1090-2 włączając w to uprawnienia badań nieniszczących.

Technologia

Linia produkcyjna do cięcia i owiercania profili oraz przecinarka plazmowa CNC wyposażona w głowicę 3D, a także tokarki CNC są urządzeniami pozwalającymi nam na wykorzystanie najnowocześniejszych technologii w dziedzinie wytwarzania elementów stalowych.

0
Zadowolonych klientów
0
Zamówień
0
Kilogramów stali
0
Roboczogodzin