plen + 48 41 357 56 16 Pn-Pt 07:00 - 15:00 biuro@eko-inz.pl ul. Przemysłowa 11, 28-400 Pińczów
plen + 48 41 357 56 16 Pn-Pt 07:00 - 15:00 biuro@eko-inz.pl ul. Przemysłowa 11, 28-400 Pińczów
Istniejemy
OD PONAD
25 LAT
Realizacje
W kraju
i na świecie
Zapytanie ofertowe
KlientRosneft OJSC Angarsk Petrochemical Company
KategoriaPiece Reformingowe / Krakingowe

Rosneft OJSC Angarsk Petrochemical Company

Zapoczątkowana w 2008 roku inwestycja planu modernizacji Zakładów Petrochemicznych w Angarsku (Rosja) przez firmę Rosneft dała początek realizacji powyższego projektu. Główny inwestor zapowiedział potrzebę i chęć budowy 30 oraz odbudowy ponad 20 jednostek rafinerii w Rosji. Inwestycja ma charakter długofalowy i będzie sukcesywnie realizowana w latach 2012 – 2020. Jak informuje inwestor, program modernizacji w Angarsku w szczególności został zaprojektowany, aby pomóc rafinerii w realizacji produkcji zgodnie z normą emisji Euro 5 i przynieść szereg usprawnień procesu zarządzania, bezpieczeństwo pracy, zarządzania ryzykiem przestojów, a także zmniejszyć zużycie paliwa.

Produkcja paliw o zmniejszonej emisyjności

Dzięki naszej realizacji ostateczny klient wykonał pierwsze kroki w kierunku realizacji swojego zadania inwestycyjnego, mającego na celu produkcję paliw silnikowych o klasie emisyjności Euro 5.

Projektowanie

W wykonaniu zlecenia niezbędnym narzędziem był model 3D ułatwiający komunikację pomiędzy technologami, projektantami i inżynierami produkcji.

Wykonanie

Dla prawidłowego i terminowego wykonania zlecenia strategiczną rolę odegrało doświadczenie personelu spawalniczego i monterskiego.

Transport

W wypadku tak dużego zlecenia transport kolejowy i drogowy był bardzo ważnym elementem projektu. Koordynacja działań spedycyjnych obejmowała zabezpieczenie towaru, załadunek, transport, a także czynności celne.

Podsumowanie

Realizacja kontraktu wraz z dostawą wszystkich modułów i wykonaniem całości dokumentacji techniczno-wykonawczej została zakończona w roku 2015. Łącznie zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy i przetransportowaliśmy ponad 800 ton technologicznej konstrukcji stalowej w ciągu kilkunastu miesięcy. W ramach projektu zaangażowanych było bezpośrednio ponad 150 osób – zarówno naszych pracowników, jak również pracowników partnerów logistycznych i projektantów. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy w ramach podobnych kompleksowych realizacji prosimy o kontakt. Zapraszamy!