Skip to content Skip to footer

Linia produkcyjna Voortman

Posiadamy linię technologiczną do cięcia oraz wiercenia otworów w profilach stalowych firmy Voortman. Dzięki pile V1250 i modułowi V630 jesteśmy w stanie w sposób zautomatyzowany jednocześnie ciąć belki w gotowe moduły oraz wiercić otwory zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Czujniki laserowe pozwalają na dokładny pomiar długości wytwarzanych belek, a pobór wierteł odbywa się automatycznie – redukując czas potrzebny na przezbrojenie stanowiska pracy.

Cięcie plazmą 3D

Posiadamy stół do cięcia CNC o wymiarach 12.000 x 3.000 mm z ruchomym supportem wyposażonym w głowicę 3D do cięcia plazmą oraz głowicę do cięcia acetylenowo-tlenowego. Dzięki najnowszej technologii zastosowanie hybrydowego źródła prądu o mocy 460 A jesteśmy w stanie zapewnić jakościowe cięcie z fazowaniem krawędzi blach o grubości do 40 mm (plazma), a nawet ponad 100 mm (cięcie gazowe). Dostawcą wyżej wymienionego urządzenia (model SHP460) i pełnego wyposażenia przecinarki plazmowej jest firma AJAN.

Walcarka

Posiadamy walcarkę do zwijania blach o grubościach nawet do 40 mm. W zależności od grubości materiału, promienia gięcia oraz długości cargi walcowanego płaszcza jesteśmy w stanie dostosować odpowiednie parametry walcowania w celu uzyskania zadowalającego efektu. W wypadku zapytań ofertowych i dostosowania naszych możliwości prosimy o kontakt indywidualny

Tokarki

Posiadamy półautomatyczne tokarki konwencjonalne oraz tokarkę CNC, w tym jedną pozwalającą na toczenie elementów o średnicy nawet do 1800 mm i długości do 9600 mm.

Wyposażenie

Ponadto posiadamy prasy krawędziowe do zaginania i kształtowania blach, giętarki do rur oraz wiele półautomatów spawalniczych. Do celów prefabrykacji i montażu wykorzystujemy szereg urządzeń dźwigowych takich jak suwnice, słupowysięgniki, własny dźwig (25 ton) oraz wózki widłowe